DT - wyzwanie Sklepik Gosi - 3 kolory do 22.10 magis 10/01/2016 Tym razem chciałabym Was zaprosić na Wyzwanie w Sklepiku Gosi. Szczegóły tutaj. A ja ze swojej strony pokaże Wam jak ja sobie poradziłam z tym tematem :) Wykrojniki dostępne w sklepikgosi.pl: - Nellie's multi frames - ramki - Ramka świąteczna Pozdrawiam Kasia Komentarze ScraPinki19 października 2016 11:45Wow, śliczna kartka, cudne kolory.Pozdrawiam - Scrapinkiblog.blogspot.com OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzArleta25 października 2016 06:46fantastycznaOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKWioletta12 grudnia 2016 03:22Świetna kartka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Organizer - wideo tutorial Czas zorganizować swoją przestrzeń biurkową. Dzisiaj mamy dla Was organizer na biurko. Postawiłam na minimalizm dodatkó… Czytaj dalej
25-lecie małżeństwa - w stonowanych barwach Witajcie, Trochę czasu minęło od czasu jak publikowałam :) Ale sporo się dzieje. Więc zaczynam od zaległości Jubileusz… Czytaj więcej
Herbaciane Marzenie Witajcie, Trochę się u mnie dzieje również twórczo. Może w styczniu uda się coś wrzucić Z kartek na Boże Narodzenie. A… Czytaj więcej
Mini Album na zdjęcia typu FOLIO - pomysł na prezent Witajcie, Chciałabym Wam pokazać album , który powstał na specjalną okazję ale również, chciałam Wam dziś pokazać że … Czytaj więcej
Wow, śliczna kartka, cudne kolory.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam - Scrapinkiblog.blogspot.com
fantastyczna
OdpowiedzUsuńŚwietna kartka :)
OdpowiedzUsuń