Zimowe kartkowanie 2/10 - Fun Fold Card

Hej, utalentowana społeczności kreatywna! 🎨✨

Dziś pora na 2 odcinek niezwykłej podróży na moim kanale YT, a przystankiem jest tworzenie drugiej kartki z dziesięciu w ramach serii "Zimowe kartkowanie"! 🌟🎄

Zapraszam was do wspólnego wkroczenia w świat kreatywności, pełen inspiracji i magii Bożego Narodzenia. Zaczniemy od prostego pomysłu na kartkę, a następnie dodamy do niej elementy, które uczynią ją niezapomnianym prezentem dla waszych bliskich. Czy jesteście gotowi na kreatywne pomysły, przydatne wskazówki i tajniki tworzenia wyjątkowych świątecznych kartek?

Chciałbym również serdecznie was zaprosić do udziału w konkursie Zimowe Kartkowanie 2023! To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi kreatywnymi pomysłami i zdobyć wspaniałe nagrody, w tym trzy niesamowite pudełka! 🎁🎉 Dołączcie do naszej kreatywnej społeczności i zobaczcie, jakie magiczne dzieła możemy stworzyć razem!

---------------

Aby wziąć udział, wykonajcie co najmniej 5 prac z edycji Zimowe Kartkowanie 2023 i opublikujcie je na waszym profilu z odpowiednimi hashtagami: #warsztatyPaletaBarw #magisart #zrobkartke #zimowekartkowanie2023 #sklepikgosi. Pamiętajcie również o umieszczeniu waszych prac pod postem z daną pracą na profilu Katarzyna Kędzierska Art.

Czekam na wasze niesamowite pomysły, komentarze i wspólne chwile twórczości! Bo w świątecznym czasie najważniejsze jest dzielenie się miłością i radością. Dołączcie do mnie w tej magicznej podróży kartkowania, a razem otworzymy drzwi do magicznego świata świątecznych inspiracji! 🌈🌟 #ChristmasCardMagic #DIYHolidayCrafts #MagicOfChristmas #ZimoweKartkowanie2023

Link do pierwszego filmu tutaj.

Link do schematu tutaj.
-------------------------------
Kasia Kędzierska - magisart
-------------------------------
FB: www.facebook.com/magiscraft
YT: www.youtube.com/user/kasiakedzierska
WWW: www.magisart.pl 
INSTA: @katarzyna_magisart


Komentarze

instagram