Pop-Up Block Card - schemat PDF

Dziś chciałabym podzielić się z Wami jednym z moich najnowszych - kartek typu pop-up block card, czyli kartką z elementami wyskakującymi. Jestem absolutnie zakochana w tym typie kartek, ponieważ dodaje on magicznego efektu i sprawia, że klasyczne przekazywanie życzeń staje się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Dołączam kilka zdjęć, które przedstawiają kartkę typu pop-up block card w odsłonie wakacyjnej. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to zwykłą kartką, ale kiedy wyciągniesz ją z koperty, odkryjesz magiczny świat. 

Tworzenie takiej kartki jest zarówno zabawne, jak i wymagające. Musisz starannie zaplanować, jakie elementy wyróżniające się wzniosą się po otwarciu. Następnie precyzyjnie je wyciąć, złożyć i przykleić, dbając o każdy szczegół. To proces, który wymaga cierpliwości i dokładności, ale efekt końcowy jest tego warty.

Zachęcam Was do eksperymentowania i tworzenia własnych kartek typu pop-up block card. Niech Wasza kreatywność rozkwita, a Wasze kartki stają się niezwykłymi dziełami sztuki, które zachwycą i zainspirują innych.

Pozdrawiam Was serdecznie!


Foto post: Pop-Up Block Card - schemat PDF

Kasia Kędzierska - magisart
-------------------------------
INSTA: @katarzyna_magisart

#KartkaPopUp #BlockCard #RęcznieRobionaKartka #Kreatywność #Twórczość #WyjątkowyPrezent #KartkaOkolicznościowa #MagicznePrzekazywanieŻyczeń #Inspiracja

Komentarze

instagram