Pudełko na czekoladę - czekoladownik - fotorelacja z podwójnego LIVA

 Cześć wszystkim miłośnikom rękodzieła!

Mam dla Was wspaniałą wiadomość! Powtórka naszego emocjonującego Live już na kanale! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć, jak razem z Renatą tworzyłyśmy piękne papierowe pudełko na czekoladę, to jest wasza szansa. Link do filmu.

W trakcie naszego live'a wprowadzałyśmy Was w świat scrapbookingu, korzystając z różnokolorowych papierów, ozdobnych elementów. Było to nie tylko inspirujące doświadczenie, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu na twórczych rozważaniach i rozwijania swoich umiejętności.

Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do nas w czasie rzeczywistym, zadawali pytania i dzielili się swoimi pomysłami. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Jeśli nie mieliście możliwości uczestniczyć na żywo, nie martwcie się! Mamy dla Was dobre wieści. W naszym blogu znajdziecie zdjęcia finalnej pracy. 

Jeśli zainspirowało Was to, co zobaczyliście, zachęcamy Was do przeglądania wcześniejszych wpisów na naszym kanale, gdzie znajdziecie wiele innych interesujących projektów, pomysłów i porad z zakresu scrapbooking-u i nie tylko .


Kasia Kędzierska - magisart

-------------------------------
FB: www.facebook.com/magiscraft
YT: www.youtube.com/user/kasiakedzierska
WWW: www.magisart.pl 
INSTA: @katarzyna_magisart

Komentarze

instagram