Smoczy notes - Tutorial

Dzisiaj chciałabym się podzielić z Wami dosyć dawnycm projektem - notesem, który stworzyłam z wykorzystaniem metalicznych wosków i czarnego gesso. Ten notes jest tym projektem do którego lubię wracać, a jego wykonanie dostarczyło mi nie tylko radości, ale także dało możliwość wyrażenia swojej kreatywności na wielu poziomach.

Tutaj zostawiam Wam link do procesu powstawania - link

Dołączam kilka zdjęć, które przedstawiają mój notes w technice mixed media. Na pierwszej stronie notesu umieściłam wspaniałego smoka, który jest głównym motywem tego projektu. Jego szczegółowe kontury i złote akcenty stworzone za pomocą metalicznych wosków sprawiają, że wygląda on dynamicznie i tajemniczo. Dodatkowo, używając czarnego gesso jako podstawy, uzyskałam niezwykłe tło, które wzmaga efekt smoka.

Dzielenie się tym projektem z Wami sprawia mi ogromną radość, ponieważ chciałabym inspirować Was do wykorzystania swojej kreatywności i tworzenia czegoś wyjątkowego. Niech nasze projekty stają się wizytówkami naszej osobowości i sposobem wyrażania siebie.

Dlatego teraz zachęcam Was wszystkich do podzielenia się Waszymi projektami w technice mixed media. Niech nasze zdjęcia i historie twórczości rozbudzają w innych pasję do sztuki i odkrywanie własnej twórczej drogi.
Kasia Kędzierska - magisart

-------------------------------
FB: www.facebook.com/magiscraft
YT: www.youtube.com/user/kasiakedzierska
WWW: www.magisart.pl 
INSTA: @katarzyna_magisart

-------------------------------

#Notes #MixedMedia #MetaliczneWoski #CzarneGesso #SztukaWizualna #Kreatywność #Twórczość #SztukaNotesowania #WyrazArtystyczny #Inspiration


Komentarze

instagram